Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m², 2xgaráž, terasa.

Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 60m2, 2xgaráž, terasa.

Velmi pěkný, moderní byt se nachází na adrese Velká Chuchle, ulice Na Hvězdárně. Jedná se o byt 2+kk (60m²), ke kterému náleží terasa, sklep a dvě parkovací stání (jedno kryté a druhé nikoliv). Byt se nachází v prvním patře novostavby. Byt je kompletně zařízen, kuch. linka vybavena lednicí s mrazákem, myčkou, varnou deskou, digestoří, troubou a pračkou se sušičkou. V koupelně je podlahové vytápění. V bytě je instalováno zabezpečovací zařízení EZS. K dispozici jsou rozvody pro TV, telefon a internet; domovní telefon. Rezidenční čtvrť Velká Chuchle se nachází na okraji Prahy uprostřed klidu a zeleně; dopravní spojení je dobré – cca 15 min pěšky od domu je zastávka vlaku a autobusu. Stanice metra B Smíchovské nádraží je pak dalších cca 10minut.

50.009019
14.383654
Na hvězdárně, Praha 5 - Velká Chuchle, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000 CZK poplatky
ID nabídky52112
AdresaNa hvězdárně, Praha 5 - Velká Chuchle
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha60 m²
Terasaano
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter