Tato nemovitost není dostupná

Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou

Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou Čím (okr. Příbram), Pronájem bytu/rodinného domu se zahradou

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem dvougeneračního domu se zahradou 694 m2 a dvougaráží. V případě zájmu lze pronajmout pouze podkrovní byt 3+1 se samostatným vchodem. Přízemní bytovou jednotku 3+1 v současné době občasně využívá majitel, lze po dohodě také přenechat k nájmu. Podlahová plocha každého bytu je cca 100 m2. Dům se nachází na okraji obce, v původní zástavbě a klidném prostředí. Nájemné dle rozsahu pronajímaných místností.

Občanská vybavenost

úřad
dopravní spojení

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální tuhá paliva

Voda

místní zdroj
49.777861
14.379018
Čím, Čím (Okres Příbram), Czech Republic
Cena
6 000 Kč
za měsíc
Poplatky(cena dohodou dle rozsahu pronájmu)
ID nabídky52028
AdresaČím, Čím (Okres Příbram)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku694 m²
Zahradaano (694 m²)
Terasaano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter