Tato nemovitost není dostupná

Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem

Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem Velmi prostorný byt 5+1 po rekonstrukci (vhodné pro kancelář), v klidné ulici přímo pod Vyšehradem

K prodeji je v tomto vkusně zrekonstruovaném domě bytová jednotka s dispozicí 5+1, umístěná v přízemí. Moderní kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči. Byt je naprosto tichý, v bezprostřední blízkosti nejsou bary ani restaurace, ulice je neprůjezdná. Praha nabízí několik velmi kouzelných míst, vhodných k dlouhodobému bydlení a jedním z nich je lokalita Vyšehradu, na konci ulice Vratislavova u vchodu do hradeb Vyšehradu. Jedná se o velmi klidné místo s rozmanitými restauracemi a dalšími občerstvovnami. Byty jsou po kompletní rekonstrukci z roku 2001, dům prošel kompletní a kvalitní rekonstrukcí v roce 1997, což společně s bezvadně fungujícím společenstvím vlastníků ujišťuje o dobře investovaných penězích. Byt se skládá z nyní užívaných 2kk a 2+1, které lze spojit v jeden celek. Velmi doporučujeme!

Občanská vybavenost

tramvaj
50.066139
14.419863
Vratislavova, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
5 800 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky52000
AdresaVratislavova, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater4
Užitná plocha114 m²
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter