Tato nemovitost není dostupná

Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem

Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem Kouzelný a klidný byt/kancelář 2kk (celkem 2) v překrásné lokalitě nedaleko nábřeží přímo pod Vyšehradem

K prodeji je v tomto vkusně zrekonstruovaném domě bytová jednotka s dispozicí 2kk. Moderní kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči. Byt je naprosto tichý, v bezprostřední blízkosti nejsou bary ani restaurace, ulice je neprůjezdná. Praha nabízí několik velmi kouzelných míst, vhodných k dlouhodobému bydlení a jedním z nich je lokalita Vyšehradu, na konci ulice Vratislavova u vchodu do hradeb Vyšehradu. Jedná se o velmi klidné místo s rozmanitými restauracemi a dalšími občerstvovnami. Byty jsou po kompletní rekonstrukci z roku 2001, dům prošel kompletní a kvalitní rekonstrukcí v roce 1997, což společně s bezvadně fungujícím společenstvím vlastníků ujišťuje o dobře investovaných penězích. Byt 3kk k dispozici v těsném sousedství za cenu 2,8 mil Kč. Velmi doporučujeme!

Občanská vybavenost

tramvaj
50.066139
14.419863
Vratislavova, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
3 000 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky51998
AdresaVratislavova, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater4
Užitná plocha54 m²
Půdní prostoryne
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Bazénne
Garážne
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter