Tato nemovitost není dostupná

Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost

Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost Třípodlažní dům po rekonstrukci, 3 samost.jednotky,parkování, vl.restaurace/klub,společ.místnost

Velkorysý vícegenerační dům po kompletní rekonstrukci (2006) se třemi bytovými/nebytovými jednotkami – každá 130 m2, jedna v každém podlaží. Přístup do bytů je ze společného vnitřního schodiště, každý byt má vlastní vstup. Dům má naprosté soukromí ze strany okolních domů, na zahradu není výhled z bezprostřední blízkosti vedlejšího domu – poskytuje tedy velmi dobré soukromí. Dům má společnou plynovou kotelnu, bazén svůj vlastní kotel. Dům je cihlový se zateplenou fasádou. Základy jsou izolované proti vodě. Byt v přízemí má vlastní terasu s přístupem na zahradu a částečně krytý vyhřívaný bazének (hloubka 170 cm), byt v 1. Patře terasu cca 30 m2 a byt v posledním patře cca 15 m2 balkon. Jednotka v posledním patře je nyní pronajata cestovní a reklamní agentuře za nájemné 20tis/měsíčně (smlouvu je možné vypovědět). V suterénu domu je soukromá vinárna (35 m2 + příslušenství) s vlastním vstupem a předzahrádkou, krbem s grilem, barem a sociálním zařízením (pánské i dámské). V zadní části domu je garáž pro 2 automobily a dílna. Před domem jsou 3 parkovací stání. Další parkování je možné na ulici. Na opačném konci zahrady, s přístupem z ulice a možností soukromé zahrádky s grilem na zahradě pozemku, majitel postavil a nově zařídil restauraci s kapacitou cca 35 sedících hostů, vlastní kuchyní má zavedený plyn, odpad, voda, topení, klimatizaci a odvod kouře. Sociální zařízení. Restaurace je kompletně odhlučněna, jsou zde možné hlučné akce. Dům je částečně zděný. Dům je situován na velmi klidném místě, z doslechu a daleko od rušnějšího automobilového provozu. Metro Chodov a Opatov jsou vzdáleny cca 10 min chůzí, ve stejné vzdálenosti se nachází 300 ha velký Kunratický (tzv. Krčský) les s množstvím pěších a cyklostezek, Údolím Kunratického potoka a hájovnou s výběhy pro daňky a srnce. Nedaleko místa jsou tenisové, badmintonové a squashové kurty (Club hotel Průhonice) a sportovně relaxační komplex Aquapalace s největším aquaparkem v ČR. V sousedství aquaparku je obchodní zona Čestlice. Využití domu je velmi široké, kvalita provedení velmi dobrá. Cena zcela odpovídající.

Občanská vybavenost

metro
50.026886
14.501155
Malebná, Praha 4, Czech Republic
Cena
19 900 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky51942
AdresaMalebná, Praha 4
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Počet pater3
Užitná plocha495 m²
Plocha pozemku827 m²
Zahradaano (615 m²)
Půdní prostoryne
Terasaano (30 m²)
Balkónano (15 m²)
Bazénano (6 m²)
Garážano (2 stání)
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter