Tato nemovitost není dostupná

Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami

Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami Rodinný dům s dvorem a hospodářskými budovami

Nabízíme k dům v Berouně Závodí. Pozemek o celkové rozloze 973 m2 je obestavěn obytným domem situovaným do ulice a hospodářskými budovami ve dvoře. V přízemí domu je 1+1 a komora, v patře pak 3+1 se zázemím, z toho 2 pokoje neprůchozí. Před domem pěkná udírna s posezením. Dům má novou střechu, rozvody topení, 3skla v plastových oknech s bezpečnostními foliemi, topení plynovým kotlem i na tuhá paliva, je z poloviny podsklepen. Voda z řadu, ale na pozemku je i studna s dostatkem vody. Nejvhodnější buď jako vícegenerační dům nebo sídlo firmy, která ocení mimo jiné bezproblémové parkování ve dvoře nebo garáži a výbornou dostupnost do Prahy.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení
49.968227
14.078471
Pražská, Beroun, Czech Republic
Cena
5 500 000 Kč
celková cena
Poplatkyzahrnuje provizi + právní služby
ID nabídky51873
AdresaPražská, Beroun
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku973 m²
Terasaano
Garážano (2x)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter