Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m², garáž, balkon.

Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon. Praha, nádherný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Bratislavská, Hostivař, 50 m2, garáž, balkon.

Novostavba Sluneční Vršek 2+kk s balkonem a garáží, Praha 10 – Hostivař. V těsné blízkosti lesopark Hostivař a výborná dopravní dostupnost. Byt je zařízený, celková plocha činí 50 m2. Je slunný, okna na 3 světové strany. Vestavěné skříně. V koupelně je vana, WC je samostatně. Kromě luxusního bydlení vám nabízí i širokou nabídku služeb jako například hypermarket, mateřskou školku, restauraci, lékárnu, tabák a další služby pro vaše příjemné bydlení. Slunečný vršek je výletní, rekreační a relaxační oblastí plnou zeleně. Zároveň je také centrem všech běžců, plavců, cyklistů, vyznavačů fitness, rekreačních i adrenalinových sportů. Byt je snadno a rychle dostupný z hlavních dopravních tepen Prahy – Jižní spojky, dálnice D1 a metra. 20 minut autem či 35 minut MHD od centra.

50.044061
14.516790
Bratislavská, Praha 10, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000 Kč + elektřina
ID nabídky51852
AdresaBratislavská, Praha 10
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Počet pater6
Užitná plocha50 m²
Balkónano
Garážano (v ceně)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter