Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Vinohradská, Vinohrady

Kancelářské prostory k pronájmu ve 3. a 4. patře cihlové budovy s výtahem na ulici Vinohradská. Prostory jsou nově zrekonstruované. Jejich výměra je 330m² a 118m². Podlahová krytina koberec. K dispozici je zde kuchyňka a toaleta. Budova se nachází v ulici s plnou občanskou vybaveností přímo u zastávky tramvaje a metra.

50.077450
14.456809
Vinohradská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky51820
AdresaVinohradská, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha118 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter