Tato nemovitost není dostupná

Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž

Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž Nový rodinný domek v Květnici, Újezd n. lesy, 5+kk+šatna+balkon, zahrada, garáž

Krásná novostavba – 5+kk, 160 m2, v nové zástavbě RD. Hezký rohový dům, krajní pozemek. Dům je nazařízený, na podlahách parkety, vybavená kuchyň všemi spotřebiči, krb, DVĚ koupelny – sprcha i vana. Pračka se sušičkou. Balkon, garáž pro jedno auto a jedno stání na pozemku. Zahrada k dipsozici . Dům je situován v Květnici, kousek od lesa. ZDRAVÁ a klidná lokalita. Dobrá dostupnost na Černý Most – metro linka B, do centra max 30 minut.

Telekomunikace

telefon
50.126823
14.432730
Vřesová, Praha 9, Czech Republic
Cena
27 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky5179
AdresaVřesová, Praha 9
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha160 m²
Plocha pozemku160 m²
Balkónano
Garážano (1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Karel Topinka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: karel@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 333 299

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter