Tato nemovitost není dostupná

Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory

Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 na ulici Vršovců, Ostrava - Mariánské Hory

Nabízím k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví o rozloze 50 m2 na ulici Vršovců, v Ostravě – Mariánských Horách. Byt se nachází v 10./13.NP po revitalizaci.

Byt je po kompletní rekonstrukci – zděné jádro, nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, nové interiérové dveře, omítky, dlažba a částečně vyměněná elektroinstalace.

Byt se nachází v klidné lokalitě s dostatkem zeleně, veškerá občanská vybavenost v dosahu.

Byt volný ihned! Možnost financování hypotečním úvěrem!

49.831018
18.248210
Vršovců, Ostrava, Czech Republic
Cena
990 000 Kč
celková cena
ID nabídky51733
AdresaVršovců, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro10. patro
Počet pater13
Užitná plocha50 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter