Tato nemovitost není dostupná

Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada

Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+1/zahrada

Nabízíme prodej rodinného domu v malebné krajině, v obci Račice. Rodinný dům disponuje 4 pokoji a kuchyní. V přízemí jsou dva pokoje, ložnice a obývací pokoj s kuchyní, dále je zde možnost příjemného posezení v místnosti, kde je krásný, kamenný krb. V patře jsou dvě další ložnice a úložný prostor. K domu patří také koupelna s teplou vodou. Je ze zaveden obecní vodovod. Rodinný dům je z větší části podsklepený (celkem 2 sklepy). K domu náleží krásná svažitá zahrada se vzrostlými ovocnými stromy, část pozemku je rovina na které by bylo možno postavit další rodinný dům. Vytápění domu je kamny na tuhá paliva. V obci Račice je vlakové nádraží, které se nalézá jen několik desítek metrů od domu. Vlak jezdí do nedalekého Berouna na druhou stranu pak do Rakovníka. V obci je základní občanská vybavenost: obchod, restaurace. Dvě základní školy jsou v Roztokách u Křivoklátu kam děti vozí obecní mikrobus. V Berouně a Rakovníku jsou další základní školy i gymnázia a také veškerá občanská vybavenost. Dojíždění za prací a do školy je možné i do Prahy (40min autem na okraj prahy, vlakem na Hlavní nádraží 1 hodina), část obyvatel obce tuto možnost využívá. Jedna rodina z těsného sousedství vozí děti konkrétně do Waldorvské školy na Dědině, takže případně zájmu je možnost vzájemné výpomoci. Obec je rozseta na svahu jedné z nejkrásnějších částí údolí Berounky, scenerie skal je opravdu úchvatná a z domu je na ni dobrý výhled (dům je však mimo záplavovou oblast, na vyvýšeném místě). Silnice zde končí, takže není velký provoz a dům se navíc nachází stranou hlavní ulice.

50.024570
13.922347
Račice, Račice (Okres Rakovník), Czech Republic
Cena
1 750 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena je k jednání a je uvedena vč.prov. RK)
ID nabídky51679
AdresaRačice, Račice (Okres Rakovník)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku2 303 m²
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter