Tato nemovitost již byla prodána

Prodej pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost

Prodej  pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost Prodej  pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost Prodej  pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost Prodej  pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost Prodej  pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost Prodej  pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost Prodej  pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost Prodej  pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost Prodej  pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost Prodej  pozemku v krásné přírodě v blízkosti řeky, pěkný výhled, veškerá občanská vybavenost

Exkluzivní prodej pozemku vhodného ke stavbě rodinného domu. Pozemek se nachází v krásné lokalitě obce Ždírec vzdálené nedaleko Blovic. Je mírně skloněný a nepodmáčený, celková výměra činí 1 711 m2. Vede na něj velmi dobrý přístup z místní komunikace, na hranici pozemku se nachází elektřina, a vodní řád. Necelých 60 metrů od pozemku protéká menší řeka, u které se nachází odpočinkové místo. Krásná příroda, dostatek klidu. Pozemek zároveň leží 200 metrů od lesa a 100 metrů od vlakové zastávky. Jedinečná nabídka, doporučujeme. Tuto nemovitost lze financovat úvěrem nebo hypotékou. V rámci služeb RK je i finanční poradenství zdarma.

Občanská vybavenost

vlak
obchodní prostory
restaurace

Inženýrské sítě

elektřina
voda
kanalizace
49.551560
13.572739
Ždírec, Ždírec (Okres Plzeň-jih), Czech Republic
Cena
335 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK, provize a právního servisu
ID nabídky51594
AdresaŽdírec, Ždírec (Okres Plzeň-jih)
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku1 711 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Michaela Csizmárová - Pobočka Plzeň
vedoucí pobočky

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter