Tato nemovitost není dostupná

Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m², Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín.

Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín. Praha 5, exkluzivní půdní mezonet 5+kk po rekonstrukci na prodej, 156 m2, Zborovská, výhled na Pražský hrad, Petřín.

Nabízíme stylové bydlení blízko centra Prahy s úžasnými výhledy na Petřín či Pražský hrad. Jedinečný mezonetový byt 5+kk po nákladných úpravách podle renomovaného architekta. Rekonstrukce půdního bytu byla provedena s velkým citem pro detail, byly použity přírodní materiály – terakota, režné zdivo, dřevo a celý prostor díky velkorysému prosvětlení tak získal svoji osobitost a lehkost. Netypické stavební prvky, jako velká střešní okna, zaoblené stěny a posuvné dveře ve zdi jsou netradičními, avšak vkusně užitými elementy, které celé bydlení ozvláštňují.

Spodní části bytu o ploše 109 m2 dominuje centrální obytný prostor s kuchyňským koutem a obytnou galerií. Naleznete zde tři ložnice, koupelnu s toaletou a šatnu. Horní patro, které je plně oddělené od schodiště, je současným majitelem užíváno jako home office, je zde druhá koupelna i oddělený prostor pro spaní. Právě odtud se Vám naskytne jedinečný výhled na starou Prahu.

Pozitivem bydlení je oblíbená lokalita s výbornou pěší dostupností, v dosahu historického centra, Dětského ostrova, Vltavy, řady obchodů, školy i školky. Pro více informací kontaktujte, prosím, makléře.

Občanská vybavenost

tramvaj 2 minuty
metro 10 minutes walk
školka
škola

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
50.076855
14.407452
Zborovská, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
9 850 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně kompletních právních služeb a servisu RK
ID nabídky51518
AdresaZborovská, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater5
Užitná plocha156 m²
Balkónne
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter