Tato nemovitost není dostupná

Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu

Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu Nabídka honosného firemního sídla,penzionu v privátní lokalitě u lesa,v perfektním stavu

Vila je velmi kvalitně postavená a nadstandardně vybavená, se 3mi podlažími a nachází se na konci slepé ulice ve vilové čtvrti s přilehlým obecním lesem na Praze 5 – Stodůlkách. Celková užitná plocha domu je cca 900m², zahrada u lesa cca 550m². Dům má celkem 3 podlaží, v každém jsou rozvody teplovodního podlahového topení, samostatná koupelna, WC i šatna. Orientace průčelí domu s terasami je jižní, ve výhledu není žádná překážka a dům je tak velmi světlý. Ve spodní části domu je 100 m2 garáž s dílnou, technické místnosti, chladící box a přípravna, kotelna s kotlem na tuhá paliva, 2× na plyn 1× na elektřinu (dům využívá pouze jednoho plynového, ostatní jsou záložní) a příprava na případné solární vytápění. V prvním podlaží velká terasa, velká prosklená společenská místnost s dřevěnými ochozy, koupelna, samostatné WC, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, šatna, velké prostorné pokoje. Skoro totéž je v druhém podlaží. Dům je zděný s izolací, základové pásy s izolací proti vodě. Klempířské konstrukce jsou kompletní měděné, podlahy keramické a dřevěné. Oplocení je betonové s podezdívkou. Vše provedeno v prvotřídní kvalitě.

Zahrada poskytuje dostatek soukromí, za pozemkem leží obecní les. Je to naprosto klidné místo. Pod stávajícím skleníkem je příprava pro venkovní bazén. Dobrá dostupnost metra (budoucí stanice v Motole, jinak Stodůlky či Anděl), tramvaje – 4 min chůzí, poblíž Tesco, Globus, Ikea, nákupní zóna Zličín. Majitel si nepřeje zveřejnit cenu, pro bližší informace prosím kontaktujte makléře. Cena zcela odpovídá hodnotě nemovitosti.

Občanská vybavenost

tramvaj
vlak
metro

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
50.062960
14.327408
5. máje, Praha 5, Czech Republic
Cena
31 000 000 Kč
celková cena
Poplatkyzahrnuje provizi a právní servis
ID nabídky51434
Adresa5. máje, Praha 5
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Počet pater3
Užitná plocha900 m²
Plocha pozemku900 m²
Zahradaano (550 m²)
Terasaano (32 m²)
Balkónano (7 m²)
Bazénne
Garážano (100 m2)
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Michaela Csizmárová
makléřka

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter