Tato nemovitost není dostupná

Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně

Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně Pronájem velkometrážního bytu 3+1 poblíž nádraží v Bohumíně

Nabízím k pronájmu byt 3+1 o rozloze 105 m2 na ulici Svat. Čecha v Bohumíně. Byt se nachází v cihlové zástavbě.

Byt je nezařízený, s novou kuchyňskou linkou, koupelnou s rohovou vanou a WC zvlášť. Pokoje jsou velmi prostorné, na podlaze v pokojích jsou dřevěné parkety, v chodbě a v kuchyni je položena plovoucí podlaha, v koupelně a záchodě dlažba.

K nájemnému je nutno připočíst zálohy na služby 550,–Kč na osobu, elektřinu a plyn si nájemník platí sám. Je požadována vratná kauce 5.900,– Kč a provize RK.

49.900686
18.352940
Svat. Čecha, Bohumín, Czech Republic
Cena
5 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby (550,- Kč/ na osobu) + elektřina a plyn
ID nabídky51337
AdresaSvat. Čecha, Bohumín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha105 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter