Tato nemovitost není dostupná

Moderní kancelářský prostor k pronájmu,Praha, Korunní ulice, Královské Vinohrady, 440 m².

Moderní kancelářský prostor k pronájmu,Praha, Korunní ulice, Královské Vinohrady, 440 m2. Moderní kancelářský prostor k pronájmu,Praha, Korunní ulice, Královské Vinohrady, 440 m2. Moderní kancelářský prostor k pronájmu,Praha, Korunní ulice, Královské Vinohrady, 440 m2. Moderní kancelářský prostor k pronájmu,Praha, Korunní ulice, Královské Vinohrady, 440 m2. Moderní kancelářský prostor k pronájmu,Praha, Korunní ulice, Královské Vinohrady, 440 m2. Moderní kancelářský prostor k pronájmu,Praha, Korunní ulice, Královské Vinohrady, 440 m2. Moderní kancelářský prostor k pronájmu,Praha, Korunní ulice, Královské Vinohrady, 440 m2. Moderní kancelářský prostor k pronájmu,Praha, Korunní ulice, Královské Vinohrady, 440 m2. Moderní kancelářský prostor k pronájmu,Praha, Korunní ulice, Královské Vinohrady, 440 m2.

Moderní prostory třídy ‚A‘ se nacházejí v zrekonstruovaném energeticky úsporném komplexu Korunní dvůr v části Vinohrady v těsné blízkosti středu města s výbornou dostupností (metro 5 min., stanice tram a bus přímo u objektu) a veškěrou občanskou vybaveností.

Prostory mají stylový klenbový strop s dekorativními sloupy a jsou umístěny ve zvýšeném přízemí historické budovy bývalého Královského pivovaru. Vstup do jednotky je možný přímo z ulice Korunní či bezbariérovým přístupem z klidové zelené části vnitrobloku. Vysoká okna poskytují dostatek přirozeného světla.

Dispozice je otevřená, prostor však lze rozčlenit na několik samostatných kanceláří či zasedacích místností dle přání a potřeb klienta. Samostatné sociální zařízení – toalety a kuchyňka ve vysokém standardu provedení jsou samozřejmostí.

Vytápění i chlazení zajišťuje vzduchotechnika s funkcí výměny vzduchu a zaručuje tak celoroční optimální pracovní prostředí. V jednotce je zřízeno osvětlení a veškeré elektro rozvody.

24h ostraha, správa, údržba, podatelna, notáři, restaurace, zubaři, obchody, Billa a jiné zázemí jsou přímo v objektu. V hlídaném suterénním parkovišti je možnost pronájmu parkovacích stání či skladovacích ploch.

Občanská vybavenost

metro
50.075415
14.456529
Korunní, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky51309
AdresaKorunní, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha440 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter