Tato nemovitost není dostupná

Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž

Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž Restaurační objekt s 8 samostatnými byty v podkroví, taneční sál, komora, terasa, dvůr, sklep, dvougaráž

Jedinečný pronájem objektu s restaurací a 8 samostatnými byty v obci Krchleby vzdálené necelé 4 kilometry od Staňkova na Plzni – severu. V přízemí objektu se nachází zrekonstruované restaurační prostory o velikosti 179 m2 složené z kuchyně, tanečního sálu a komory, příslušenství o rozloze 240 m2 (sklady, zpracovna masa, udírna, půda). V patře domu se nachází 8 nezařízených malometrážních bytů typu: 4×0+1 o velikosti 20 m, 2×0+1 s velikostí 40 m2, 1×3+1 (60 m2), 1×2+1 (50 m2), z nichž 5 je v současné době obsazeno. Celý objekt má centrální plynovou kotelnu, plastová okna a dřevěné obložení. K dispozici sklep a 2 bojlery. Celý objekt byl v roce 2008 kompletně zrekonstruován. Možnost parkování ve dvoře obytného domu. Skvělá nabídka, doporučujeme.

Kanalizace

septik jímka

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
49.543818
13.111195
Krchleby, Staňkov (Okres Domažlice), Czech Republic
Cena
45 000 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ popl.
ID nabídky51296
AdresaKrchleby, Staňkov (Okres Domažlice)
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha670 m²
Plocha pozemku250 m²
Půdní prostoryano
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Bazénne
Garážano (dvougaráž)
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter