Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, Bělehradská, Vinohrady, 357m², garáže

Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, Bělehradská, Vinohrady, 357m2, garáže Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, Bělehradská, Vinohrady, 357m2, garáže Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, Bělehradská, Vinohrady, 357m2, garáže Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, Bělehradská, Vinohrady, 357m2, garáže Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, Bělehradská, Vinohrady, 357m2, garáže Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, Bělehradská, Vinohrady, 357m2, garáže Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, Bělehradská, Vinohrady, 357m2, garáže Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, Bělehradská, Vinohrady, 357m2, garáže

Kanceláře se nacházejí v celém čtvrtém patře administrativní budovy, je zde vstupní hala s prostorem pro recepci, sedm kanceláří, kuchyňka, servrovna, dva sklady a tři toalety. Prostor je variabilní, dá se přizpůsobit Vašim požadavkům. Budova má recepci, která je v provozu 15hod denně, 5 dnů v týdnu. V objektu se nacházejí podzemní garáže s více volnými místy k pronajmutí za měsíční poplatek. V kancelářích je fan-coil systém (topení i chlazení). Budova je situována v blízkosti metra stanice I.P.Pavlova a tramvajové zastávky Pod Karlovem. Z kanceláře je výhled na park Folimanka. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

50.069417
14.432717
Bělehradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
99 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2,8 EUR/m2 + elektrika
ID nabídky51245
AdresaBělehradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patro4. patro
Užitná plocha357 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter