Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě

Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě Velmi pěkný atypický 5+1 mezonet na Starém Městě

Krásný atypický mezonetový byt v 5. patře historického domu u Staroměstského náměstí, v klidné ulici. Byt je velice prostorný, jsou v něm atypicky, ale dispozičně dobře řešené pokoje. U předsíně je šatna, před kuchyní jídelna se stolem. Kuchyň je kompletně vybavena. Z kuchyně je vstup na velikou terasu, situovanou do dvora, kde je naprostý klid a je odsud vidět na hrad. Tři malé pokoje, neprůchozí, jsou podél chodby, která vede do veliké obývací haly s krbem a točitými schody do věže, kde je pracovna. Na opačné straně chodby jsou schody do horního patra, kde je další rozlehlý prostor, ideální na dětský pokoj. Celý byt je velice hezky zařízený pronajímatel nabízí byt k užívání na 10 až 12 měsíců..

Staré Město, Praha 1 - Staré Město (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
60 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky5121
AdresaStaré Město, Praha 1 - Staré Město (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha203 m²
Terasaano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter