Tato nemovitost není dostupná

Prodej restaurace v obci Blíževedly

Prodej restaurace v obci Blíževedly Prodej restaurace v obci Blíževedly Prodej restaurace v obci Blíževedly Prodej restaurace v obci Blíževedly

Zajímavý objekt na rozhraní Českého středohoří a Máchova kraje. Původně zemědělská usedlost-stavení v obci Blíževedly u České Lípy je dnes zavedený a prosperující penzion s restaurací a krytou terasou, pod názvem Hostinec u Kostela. V přízemí je bezbarierová restaurace s barem, stylově zařízený salonek s kulečníkem o celkové kapacitě 45 míst. K dispozici je plně vybavená kuchyň, sklady včetně samostatného sklepa na nápoje. V prvním patře je penzion – sedm vybavených samostatných pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením. Dále jsou zde dvě nově zrekonstruované bytové jednotky o velikosti 120 m2 a 58 m2. Provoz zařízení je celoroční, parkování je přímo v objektu. V roce 2003 při rozsáhlé rekonstrukci celého objektu byla provedena nová vnitřní instalace(voda, kanalizace, ústřední topení, elektrické rozvody) nové podlahové krytiny, omítky a na části objektu byla vyměněna okna. V zemědělské části jsou chovatelská zařízení pro chov holubů, králíků a drůbeže. Uvnitř areálu je voliéra pro exotické ptactvo a holubník. Ve stáji jsou 4 nové boxy pro koně. Zajímavá je i porodna prasnic, finančně zajímavý je prodej selat a vepřového masa. K objektu patří pastviny a další v blízkosti si lze pronajmout. Hostinec u Kostela je v chráněné oblasti Kokořínsko. Ideální místo pro turistiku jak pěší, tak cykloturistiku. V okolí je mnoho kulturních i přírodních památek. V létě je příjemné koupání v rybnících u Holan a o něco vzdálenějším Máchově jezeře.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální tuhá paliva

Voda

dálkový vodovod
místní zdroj
50.686649
14.537128
Česká Lípa, Česká Lípa (Okres Česká Lípa), Czech Republic
Cena
3 750 000 Kč
celková cena
ID nabídky51171
AdresaČeská Lípa, Česká Lípa (Okres Česká Lípa)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Počet pater3
Užitná plocha584 m²
Plocha pozemku4 300 m²
Půdní prostoryano
Garážano
Sklepano
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter