Tato nemovitost není dostupná

Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice

Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice Pronájem domu vhodného jako reprezentativní sídlo firmy nebo kanceláře, 7+1, Blovice

Nabízíme jedinečnou příležitost pronájmu rodinného domu ideálního jako reprezentativní sídlo společnosti nebo jednotlivé kanceláře. Zrekonstruovaná vila leží v centru obce Blovice vzdálené 25 kilometrů od Plzně. Dům je dispozičně řešen jako 7+1 z toho 5 místností je neprůchozích a 2 průchozí, dále je k dispozici kuchyně, 2 šatny, 2 předsíně, vstupní hala s recepcí, 2 koupelny, 2 WC a 4 skladovací prostory. V suterénu domu se nachází prostorný sklep o velikosti 40 m2. Dům má rovněž 2 velmi pěkné terasy. Možné parkování v garáží pro 2 auta nebo na pozemku s okrasnou zahradou, který je součástí pronájmu. Celý dům je částečně zařízen nábytkem, koberci a klavírem a prošel celkovou rekonstrukcí. MOžnost pronájmu jednotlivých místnosti jako kanceláří. Velmi výhodná nabídka, v obci veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.580841
13.534651
Jirotova, Blovice, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
celková cena
Poplatky+ popl.
ID nabídky51147
AdresaJirotova, Blovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha220 m²
Plocha pozemku100 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Bazénne
Garážano
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter