Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m².

Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2. Praha, krásný luxusně vybavený byt v novostavbě 2+kk k pronájmu, ulice Na Maninách, zahrada, terasa, garáž, 70 m2.

Rádi bychom Vám nabídli nádherný luxusně zařízený byt ve čtvrtém patře novostavby na Praze 7, Holešovice, ulice Na Maninách. Jedná se o kompletně vybavený byt s dispozicí 2+kk a rozlohou 70 m2. Je zde ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s pohovkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou včetně plazmové TV. Moderní kuchyňka vybavená vestavěnými spotřebiči, koupelna s vanou a pračkou, samostatné WC. Vestavěné skříně. Komora. Podlahy jsou plovoucí. K bytu náleží dvě terasy ( 2 m2 a 6 m2 ) – větší terasa je situována do vnitrobloku s privátní zahradou. Možnost parkovacího stání v podzemních garážích, který je chráněn kamerovým systémem. V domě je 24 hodinová recepce a security. Možnost využívání soukromé zahrady ve vnitrobloku. Dům se nachází v klidné ulici, perfektní občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Krásné bydlení, které ocení i nejnáročnější.

50.102659
14.452547
Na Maninách, Praha, Czech Republic
Cena
16 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4500 Kč + elektřina
ID nabídky51121
AdresaNa Maninách, Praha
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha70 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter