Tato nemovitost není dostupná

Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt

Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt Nučice, Pražská ul., Prodej restaurace s hernou a kulturním sálem + byt

Nabízíme Vám prodej objektu bývalé sokolovny postavené r. 1898, nyní využívané jako restaurace s hernou a kulturním sálem v centru obce Nučice, vzdálené 2 km od Rudné. Prostory v přízemí prošly v r. 2011 rozsáhlou rekonstrukcí zahrnující nové rozvody, ventilaci vzduchu. Nachází se zde 2 místnosti se stoly pro 54 osob vč. posezení u krbu, v přední místnosti barový pult a vchod do nově zařízené kuchyně, soc. zařízení. Zázemí pro personál tvoří přípravna/pracovna, chlazený sklad a WC. Dále se zde nalézá herna s billiardem, kotelna s rozvody pro celý objekt. Dům je částečně podsklepen – sklad piva aj. se zásobovací šachtou. Po kamenných schodech se vstupuje do 1. patra, kde je prostorný sál s dřevěnou parketovou podlahou a pódiem, ideální k pořádání kulturních a společenských akcí. I zde je malý výčep. Na patře je zřízena improvizovaná bytová jednotka o dispoz. 2+kk s vlastním soc. zázemím, další samostatné WC pro sál. Na prostornou půdu vstupujeme po dřevěném schodišti. Výška a prosvětlení půdy naskýtá možnost pro další rozšíření objektu pro bytové i jiné účely. Plocha celého pozemku je 560 m2, z toho zastavěná část je 350 m2. Celková využitelná plocha je 800 m2. V létě je možné zřídit předzahrádku.

Občanská vybavenost

školka
škola
bus
vlak

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
50.017209
14.232326
Pražská, Nučice, Czech Republic
Cena
4 500 000 Kč
celková cena
Poplatky(vč. provize, práv. a finanč. servisu)
ID nabídky51108
AdresaPražská, Nučice
Budovacihlová
Stavdobrý
Počet pater2
Užitná plocha800 m²
Plocha pozemku560 m²
Půdní prostoryano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter