Tato nemovitost není dostupná

Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu

Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu Přenechání pronájmu kompletně zrekonstruovaného a prosperujícího klubu

Nabízím za odstupné kompletně zrekonstruovaný, zavedený, taneční klub ve vyhledávané lokalitě v Ostravě. Klub prošel kompletní rekonstrukcí interiéru i exteriéru v roce 2010 – technika RCF a Mackie, inteligentní světelná technika, DJ aparatura Pioneer, Technics, kamerový systém, dále zde jsou 2 bary, kuchyňka, taneční pódium pro cca 50 lidí (celý klub cca 80 lidí z toho 25 na sezení), dále nová klimatizace, rekuperace vzduchu neboli úsporné řízené větrání.

Plocha klubu je 133 m2 + velký sklad, součástí prodeje jsou internetové stránky. Kompletní rekonstrukce stála přes 3.900.000,– Kč, výše odstupného je momentálně 3.500.000,– Kč a výše nájmu činí 29.000,– Kč + energie. Možnost slevy ohledně odstupného po prohlídce s majitelem.

49.841271
18.290248
Ostrava, Ostrava (Okres Ostrava-město), Czech Republic
Cena
3 500 000 Kč
celková cena
Poplatkynájem 29.000,- Kč + energie
ID nabídky51098
AdresaOstrava, Ostrava (Okres Ostrava-město)
Budovaskeletová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha133 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter