Tato nemovitost již byla pronajata

Světlé zcela zařízené a prostorné kanceláře, 110 m², frekventovaná lokalita, Plzeň, Americká ul.

Světlé zcela zařízené a prostorné kanceláře, 110 m2, frekventovaná lokalita, Plzeň, Americká ul. Světlé zcela zařízené a prostorné kanceláře, 110 m2, frekventovaná lokalita, Plzeň, Americká ul. Světlé zcela zařízené a prostorné kanceláře, 110 m2, frekventovaná lokalita, Plzeň, Americká ul. Světlé zcela zařízené a prostorné kanceláře, 110 m2, frekventovaná lokalita, Plzeň, Americká ul. Světlé zcela zařízené a prostorné kanceláře, 110 m2, frekventovaná lokalita, Plzeň, Americká ul. Světlé zcela zařízené a prostorné kanceláře, 110 m2, frekventovaná lokalita, Plzeň, Americká ul. Světlé zcela zařízené a prostorné kanceláře, 110 m2, frekventovaná lokalita, Plzeň, Americká ul. Světlé zcela zařízené a prostorné kanceláře, 110 m2, frekventovaná lokalita, Plzeň, Americká ul.

Pronájem reprezentativních nebytových prostorů přímo v centru Plzně. Komerční prostory s celkovou podlahovou plochou 110 m2 se nacházejí v pátem patře cihlové budovy s moderním výtahem. Nebytové prostoty jsou vhodné pro zřízení kanceléře. Zůstane v nich veškerý kancelářský nábytek. Sestávají se z několika místností, kuchyně, a sociálního zařízení. Podlahy pokrývají koberce, na WC dlažba. K dispozici je vytrína na Americké třídě. Parkování možno na firemním parkovišti. Skvělé prostory přímo na hlavní třídě v Plzni. Frekventovaná lokalita přímo v centru města. Vhodné pro náročnou klientelu.

Občanská vybavenost

tramvaj
bus
vlak
bankomat
lékárna
školka
škola

Vytápění

ústřední topení
49.743165
13.381884
Americká, Plzeň, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
ID nabídky50996
AdresaAmerická, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro5. patro
Užitná plocha110 m²
Půdní prostoryne
Terasane
Balkónne
Bazénne
Garážne
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Alex Csizmár
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter