Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m², ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Vinohradská, Vinohrady, parkování

Kancelářské prostory k pronájmu 97 m2 se nachází ve 2. patře administrativní budovy s výtahem v ulici Vinohradská, Praha 2, Vinohrady. 4 kanceláře, zázemí. Reprezentativní nemovitost ve výborném stavu, parkování přímo ve vlastních podzemních garážích, jedno parkovací stání zdarma. Vstup na el. čip, výtah. Výborná lokalita – občanská i dopravní dostupnost.

50.077971
14.437270
Vinohradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
255 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ služby
ID nabídky50977
AdresaVinohradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patro2. patro
Užitná plocha97 m²
Garážano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter