Tato nemovitost není dostupná

Továrna na kompletaci nábytku, prodejna a skladový areál na prodej, Frenštát pod Radhoštěm

Továrna na kompletaci nábytku, prodejna a skladový areál na prodej, Frenštát pod Radhoštěm Továrna na kompletaci nábytku, prodejna a skladový areál na prodej, Frenštát pod Radhoštěm Továrna na kompletaci nábytku, prodejna a skladový areál na prodej, Frenštát pod Radhoštěm Továrna na kompletaci nábytku, prodejna a skladový areál na prodej, Frenštát pod Radhoštěm Továrna na kompletaci nábytku, prodejna a skladový areál na prodej, Frenštát pod Radhoštěm Továrna na kompletaci nábytku, prodejna a skladový areál na prodej, Frenštát pod Radhoštěm Továrna na kompletaci nábytku, prodejna a skladový areál na prodej, Frenštát pod Radhoštěm

Nabízíme Vám k prodeji plně funkční a provozuschopný areál sestávající z následujích částí: dvě haly kompletace čalouněného nábytku, dvoupodlažní budova (prodejna, kanceláře, zázemí) a centrální sklad nábytku, koberců, obkladů, dlažeb a drobného zboží pro ČR, vše v obci Frenštát pod Radhoštěm. Objekt byl zkolaudován ke stejnému účelu tzn. kompletace nábytku + sklady + prodejna. Celý objekt je bez dluhů a závazků (lze odkoupit i bez zaměstnanců). V objektu je elektřina, plyn i voda. Topení je plynové a elektrické. Celková plocha činí 36.013m² a zastavěná plocha je 11.962m². Frenštát pod Radhoštěm se nachází v oblasti s vyšší nezaměstnaností. Jedinečná investice, současný roční výnos z pronájmu činil 5.628.480,– Kč bez DPH.

49.545331
18.212512
Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm (Okres Nový Jičín), Czech Republic
Cena
35 000 000 Kč
celková cena
ID nabídky50876
AdresaFrenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm (Okres Nový Jičín)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha36 013 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter