Tato nemovitost není dostupná

Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích

Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích Přenechání pronájmu baru s diskotékou v Ostravě - Výškovicích

Nabízím k pronájmu bar pro 50 lidí (místa k sezení) ve vyhledávané lokalitě Ostravy – Výškovic. Celý objekt má cca 200 m2. Nachází se v I.NP známého komplexu.

Bar je momentálně zavřený a čeká na nového provozovatele. Součástí je bar, místnost s parketem a místem k posezení. WC pro dámy i pány, samostatné WC personálu a další 2 místnosti v zadní části využitelné například jako kancelář, kuchyň, sklad.

Odstupné je již pouze 200.000,– Kč (náklady nynějšího provozovatele baru činily přes 700.000,– Kč) a nájem činí 25.000,– Kč + elektřina.

49.780362
18.225857
29. dubna, Ostrava, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
ID nabídky50875
Adresa29. dubna, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter