Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m², po rekonstrukci, garáž

Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž Praha, nezař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 136m2, po rekonstrukci, garáž

Nezařízené kancelářské prostory se nacházejí v přízemí, je zde pět místností, kuchyňka, toaleta. Podlahy jsou plovoucí, topení plynové. Zabezpečeno alarmem. V případě zájmu je možno si pronajmout garáž za poplatek. Výborná lokalita s vynikající dopravní dostupností, kousek od domu je stanice metra Florenc, kde se kříží jak linka B tak i C. (Fotografie v inzerátu jsou ilustrační z velice podobného většího nebytového prostoru ve stejném domě, který je také k pronájmu). Zájemce platí provizi jen 50%.

50.092973
14.444129
Vítkova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby Kč 330,- / osoba + energie
ID nabídky50864
AdresaVítkova, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha136 m²
Garážano (za poplatek)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter