Tato nemovitost není dostupná

Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m², po rekonstrukci, garáž

Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž Praha, zař. kancelářské prostory v Karlíně k pronájmu, ulice Vítkova, 255m2, po rekonstrukci, garáž

Částečně zařízené kancelářské prostory se nacházejí v přízemí, je zde deset místností, kuchyňka, servrovna (v domě UPC) a dvě toalety. Podlahy jsou plovoucí, topení plynové. Zabezpečeno alarmem. V případě zájmu je možno si pronajmout garáž za poplatek. Výborná lokalita s vynikající dopravní dostupností, kousek od domu je stanice metra Florenc, kde se kříží jak linka B tak i C.

50.092947
14.444124
Vítkova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
45 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby Kč 330,- / osoba + energie
ID nabídky50860
AdresaVítkova, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha255 m²
Garážano (za poplatek)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter