Tato nemovitost není dostupná

Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile

Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile Řevnice - Centrum, Pronájem nebytových a bytových prostor ve vile

Nabízíme Vám k pronájmu nebytové prostory ve zvýšeném 1.NP vily na náměstí v Řevnicích. Rozsah pronajímaných prostor je variabilní dle Vašich potřeb a představ, celková maximální plocha činí cca 200 m2, lze ale rozčlenit, což je umožněno i díky více samostatným vchodům a více soc. zázemím (součástí jednoho i sprchový kout). Na podlahách dlažba. Možné využití jako ordinace, veterinární stanice nebo i jako kancelářské prostory. Pro zájemce je možné pronajmout i podkrovní byt 3+1 s koupelnou v tomto domě a spojit tak podnikání s bydlením v jednom místě. Vytápění plyn. kotlem. Bezplatné parkování možné před domem na náměstí. Řevnice poskytují kompletní občanskou vybavenost, lokalita náměstí představuje centrální místo života města, což zvyšuje Váš podnikatelský kredit.

Vytápění

Lokální plynové
49.914516
14.236170
nám. Kr. J. z P., Řevnice, Czech Republic
Cena
60 Kč
za m²
Poplatky(+ poplatky, + provize RK)
ID nabídky50801
Adresanám. Kr. J. z P., Řevnice
Budovacihlová
Stavdobrý
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha204 m²
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter