Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m²), ulice Na Vyhlídce, Prosek

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu (80m2), ulice Na Vyhlídce, Prosek

Kancelářské prostory k pronájmu 80m² v rodinném domě v ulici Na Vyhlídce, Praha 9, Prosek. Prostory jsou nezařízené. Jsou dvoupatrové, dole jsou dvě místnosti, kuchyňka a koupelna. V horním patře jsou dvě místnosti a koupelna. Ke kancelářím patří také komora, sklep 8m² a zahrada 200m². Na podlahách jsou koberce. V koupelnách je sprchový kout a toaleta v oddělené místnosti. K dispozici také televize. Jen 5 minut od metra „C“ Prosek.

50.117457
14.491992
Na vyhlídce, Praha 9 - Prosek, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie přepis na nájemníka
ID nabídky50785
AdresaNa vyhlídce, Praha 9 - Prosek
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater2
Užitná plocha80 m²
Zahradaano (200 m²)
Garážne
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter