Tato nemovitost není dostupná

Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny

Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny Prodej restauračního objektu s veškerým vybavením, v 1. patře byt, půda, obec Letiny

Zprostředkujeme prodej skvělého restauračního objektu, který se nachází v obci Letiny nedaleko Blovic. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2003 a sestává z restaurace s velkým sálem a salonkem. V prvním patře se nachází možnost ubytování v bytě s dispozicí 5+1. V bytě se jsou příčku vyrobeny ze sádrokartonu, je zde možnost snadné přestavby. K dispozici je prostorná půda vhodná k přestavbě na další ubytovací prostory. Všechny restaurační prostory jsou kompletně zařízené včetně kuchyně vybavené nerezovým nábytkem a spotřebiči. Celý objekt je vytápěn 2 plynovými kotli, parkování je možné před domem na ulici. Hezká a klidná obec, v místě se nachází lázně a škola. Doporučujeme.

Občanská vybavenost

škola
úřad

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
49.539960
13.455420
Letiny, Letiny (Okres Plzeň-jih), Czech Republic
Cena
5 150 000 Kč
celková cena
Poplatkycena bez DPH, včetně služeb RK, provize a právního servisu
ID nabídky50701
AdresaLetiny, Letiny (Okres Plzeň-jih)
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Počet pater2
Užitná plocha520,65 m²
Plocha pozemku520,63 m²
Půdní prostoryano
Terasane
Balkónne
Bazénne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter