Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m².

Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m². Praha, luxusní mezonet 4+kk+obytné podkroví na prodej, novostavba Na Slatince, Zahradní město, lodžie, sklep, 110 m².

Líbí se Vám luxusní bydlení s krásným výhledem na Prahu v architektonicky zajímavé novostavbě? Právě Vám nabízíme nadstandardní mezonetový byt v projektu, který získal cenu Fasáda roku 2008. Byt se nachází v 7. a 8. patře skeletového domu. Obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem má vstup na lodžii s volným výhledem. Spodní patro dotváří pracovna s úložným prostorem, koupelna s vanou a samostatné WC. V horním patře najdete dvě ložnice a další koupelnu se sprchovým koutem a WC. Obytné podkroví se světlíkem, přístupné z obývacího pokoje, je možné využít jako další pokoj, pracovnu či tělocvičnu. V suterénu domu je k dispozici sklep a garážové stání. Veškerá občanská vybavenost je v okolí, metro Strašnická 8 minut MHD, v blízkosti nájezd na Jižní spojku. Ideální bydlení v dosahu všeho potřebného.

Vytápění

ústřední topení
50.055956
14.491988
Na Slatince, Praha 10 - Záběhlice, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky50696
AdresaNa Slatince, Praha 10 - Záběhlice
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro7. patro
Užitná plocha110 m²
Půdní prostoryano
Balkónne
Lodžieano
Garážano (garážové stání)
Sklepano
Výtahano
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter