Tato nemovitost není dostupná

Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem

Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem Hýskov, Berounská, Prodej domu ze 40. let s velkým pozemkem

Nabízíme k prodeji 3patrový rodinný dům – vilu v Hýskově u Berouna s pozemkem 4350 m2. Nemovitost z 40. let se nachází stranou od rušné části obce, přesto však v dobré dosažitelnosti hlavního tahu. Ústřední dominantou je vila o dispozici 5+1 s hodnotnými dochovanými dobovými prvky – krásná zachovalá mozaiková dlažba, kamenné schodiště (terraco), parketová podlaha v pokojích. V každém poschodí je samostatná koupelna a WC a 3 samostatné pokoje (v přízemí kuchyň). Stavebně lze využít rozlehlý půdní prostor, dům je z větší části podsklepen. Vedle domu je postavena rozsáhlá 3garáž s vysokými stropy a montážní jámou – vhodné i pro podnikatelské využití. Dům je napojen na kompletní IS + možnost využití vlastní studny. V zahradě ovocné stromy. V Hýskově naleznete kompletní obč. vybavenost a dobré dopravní spojení busem či vlakem do Berouna.

Občanská vybavenost

školka v obci

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální elektrické

Voda

dálkový vodovod + vlastní studna
49.989551
14.051815
Berounská, Hýskov, Czech Republic
Cena
6 790 000 Kč
celková cena
Poplatky(vč. provize RK)
ID nabídky50620
AdresaBerounská, Hýskov
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha220 m²
Plocha pozemku4 528 m²
Půdní prostoryano
Balkónano
Bazénano
Garážano (3x vč. 1 montáž. jámy)
Sklepano
Výtahne
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter