Tato nemovitost není dostupná

Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století

Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století Praha 9, prodej luxusního apartmánu 4+KK ve vile z 20. let minulého století

Nabízíme k prodeji reprezentativní apartmán 4+kk v tiché a soukromé vile, kulturní památce postavené ve 20. letech minulého století v originálním českém architektonickém stylu rondokubismu. Díky citlivé rekonstrukci a naprostému soukromí se budete cítit, jako na zámku. Vila je obklopena přírodou, lesoparkem s říčkou, ale zároveň v dostupnosti centra města. Byt samotný je prostorný, velmi slunný a tichý s vysokými zdobenými stropy. Díky rozložení místností je možné ho využít i jako reprezentativní kancelář, či jako kombinaci kanceláře a bydlení. Apartmán je tvořen velkou jídelnou (30 m2) se stylovým půlkruhovým výklenkem se třemi okny, nabízející pěkný výhled, vhodný, např. k posezení s kávou či odpoledním čajem, dále unikátním půlkruhovým salónem ve stylu „oválné pracovny Bílého domu“ s pěti velkými okny, vhodný pro reprezentativní přijímání hostů a návštěv, nebo využitelný, jako obývací pokoj. Další pokoj je vybaven jako pracovna, po změně vybavení možno využít např. jako dětský pokoj. Poslední obytnou místností je velkorysá ložnice, která má přes 25m². K ložnici náleží dobový balkón o rozměrech 8m² a taktéž stylová koupelna s vanou a WC. Koupelna má tři okna, tudíž přímo z vany vidíte do přírody a na nebe. Druhá koupelna je přístupná z haly. Byt se prodává s kompletním vybavením a nábytkem, nebo, jak je vidět na fotografiích je vypracována vizualizace bytu (s moderními prvky), daná vizualizace je pro kupujícího zcela zdarma. Je na dohodě mezi majitelem a kupujícím, zda si bude chtít kupující ostatní nábytek v bytě nechat, např. starožitnosti, obrazy, reprezentativní lustry, koberce, nebo zda bude chtít zbylé věci odvézt. Není podmínkou tyto věci kupovat, po prodeji by byly odvezeny. Vstupní prostory vily jsou též velmi reprezentativní. Ohromí vás dobové dřevěné schodiště s originálním zábradlím, dále ozdobným dřevem vykládané stropy a odkryté dobové fresky na stěnách vysokých až 10m². Celý areál poskytuje naprosté soukromí a bezpečí zajišťované ostrahou.

50.028711
14.355032
K náhonu, Praha, Czech Republic
Cena
5 999 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena je uvedena vč.prov. RK)
ID nabídky50559
AdresaK náhonu, Praha
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha125 m²
Balkónano
Garážano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter