Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice Šmilovského, klimatizace, 206 m².

Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice Šmilovského, klimatizace, 206 m2. Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice Šmilovského, klimatizace, 206 m2. Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice Šmilovského, klimatizace, 206 m2. Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice Šmilovského, klimatizace, 206 m2. Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice Šmilovského, klimatizace, 206 m2. Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice Šmilovského, klimatizace, 206 m2. Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice Šmilovského, klimatizace, 206 m2.

Pěkné kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, v klidné ulici Královských Vinohrad. Prostory se nacházejí v pátém patře rekonstruovaného domu s výtahem, nabízí se zde plocha o rozloze 206 m2 (rozdělena do dvou pater – mezonet). Prostor je architektonicky koncipován jako open space s oddělenými pracovními místy pro zaměstnance a s kompletním sociálním zařízením.Točité dřevěné schody vedou na mezonet, kde jsou další pracovní místa. Celý tento prostor je kompletně zařízen a klimatizován, jsou zde strukturované PC rozvody, 5 samostatných telefonních linek, možnost připojení na internet. TV rozvod k dispozici, telefonní ústředna. Recepce je připojena na kamerový systém jak na vchod z ulice, tak kamerou, která je umístěna za dveřmi kanceláří. topení je zde plynové, etážové. Podlahy jsou pokryty zátěžovými koberci, dlažbou a plovoucími parketami. Dispozičně je prostor rozdělen na jednací místnost pro 10 osob, dvě kanceláře, recepci, úklidovou místnost, technické zázemí pro PC rozvody, server a telefony, space pro 5 – 7 pracovních míst, kuchyňku a 2 x WC. V horní části je odpočinkový kout a další pracovní prostor pro 3 – 4 pracovníky. Jedná se o lukrativní lokalitu se skvělou dopravní dostupností a občanskou vybaveností.

50.070847
14.442160
Šmilovského, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
26 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 Kč služby + energie
ID nabídky50452
AdresaŠmilovského, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro5. patro
Užitná plocha206 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter