Tato nemovitost není dostupná

Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz

Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz Prodej RD na ulici Božkova, Ostrava - Přívoz

Nabízím k prodeji cihlový rodinný dům s komerčními prostory na ulici Božkova, v Ostravě – Přívozu.

Dům je po částečné vnitřní rekonstrukci i vnější revitalizaci – zateplení, fasáda, nový vchod, zvonky a nová střechy. Dům má 3 nadzemní podlaží, v prvním jsou komerční prostory vhodné k dokončovacím pracím a k možnému podnikání. Ve druhém podlaží je bytová jednotka 3+1 o rozloze 90 m2. Ve třetím podlaží je bytová jednotka 1+1 o rozloze cca 60 m2 s možným předěláním bytu na mezonetový byt (dokončovací práce půdních prostor). Bytové jednotky jsou po rekonstrukci – zděná jádra (v bytu 3+1 je vana a v bytu 1+1 je rohová vana a sprchovací kout), nová elektřina, podlahy, omítky. V obou bytech není kuchyňská linka. Součástí každého z bytů je menší terasa (4 m2).

Chodba je zrekonstruovaná, dlážděná. Dům je celý podsklepený. V obou bytech jsou krby. Jinak vytápění domu je na plyn či tuhá paliva (v krbech).

Parkovat můžete hned u domu. Cena je k jednání se zájemci. Vhodná koupě pro podnikající rodinu, 2 bytové jednotky a komerční prostory hned v domě.

Vytápění

Lokální plynové
49.854131
18.263665
Božkova, Ostrava, Czech Republic
Cena
4 500 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena k jednání!
ID nabídky50402
AdresaBožkova, Ostrava
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku700 m²
Půdní prostoryano
Terasaano
Sklepano
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter