Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m², ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 101m2, ulice Slavíkova, zabezpečovací zařízení

Nabízíme krásné a světlé kancelářské prostory k pronájmu, nezařízené, 101m², které se nachází v suterénu cihlového domu s výtahem v ulici Slavíkova, Praha 2, Vinohrady. Reprezentativní dům se společnou udržovanou zahrádkou. Malá kuchyňka se dřezem a lednicí s mrazákem. V koupelně je sprchový kout a toaleta. Menší místnost, kterou lze používat jako sklad a místo pro server. Jsou zde okna na dálkové ovládání, podlahové topení (plynový kotel) s termostatem. Internet zaveden přes UPC. Parkování – modrá zóna, ale nedaleko je možnost placeného parkování – parkovací hodiny. Celé prostory jsou chráněny alarmem. Výborná lokalita Vinohrady. Skvělá dopravní dostupnost – 4 minuty od stanice metra „A“ Jiřího z Poděbrad nebo na stanici tramvají. V okolí veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, lékárna, pošta a další.

50.080502
14.446356
Slavíkova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1500 služby + elektřina a plyn přepis na klienta (cca. 4000)
ID nabídky50354
AdresaSlavíkova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha101 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter