Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m², ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 83m2, ulice Na Skalce, kuchyňka, parkování

Nabízíme k pronájmu nezařízené prostory (83m²) vhodné pro kanceláře, které se nachází v přízemí cihlového domu v ulici Na Skalce, Praha 5, Smíchov. Je zde plně vybavená kuchyň (sporák, trouba, lednice). V koupelně je sprchový kout, toaleta v oddělené místnosti, přípojka i na pračku. Strukturovaná kabeláž, topení plynové, interntet O2. Parkování možné na ulici. Výborná lokalita, jen 4 minuty od metra „B“ Anděl a nákupního centra Nový Smíchov.

50.067138
14.400158
Na Skalce, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky + 1500 služby + plyn a elektřina přepis na nájemníka (cca. 3500)
ID nabídky50350
AdresaNa Skalce, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha83 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter