Tato nemovitost není dostupná

Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou

Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou Luxusní částečně zařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu, Praha Západ - Horoměřice, ulice Západní, se zahradou

Nabízíme k pronájmu luxusní rodinný dům, který se nachází v ulici Západní, Praha – Západ, Horoměřice. Dům je částečně zařízený. Rozloha je 180m². V přízemí rodinného domu se nachází garáž, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a pračkou. Dále zde najdeme obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybavený lednicí, mrazničkou, sporákem, myčkou. Obývací pokoj má východ na terasu, a prostornou zahradu. V 1. patře najdeme 4 ložnice, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Vhodné pro klienty pracující v Dejvicích nebo na Ruzyni – dojezd 10 minut. Za domem les a louky. Fotografie identického domu rohového.

50.134757
14.326202
Západní, Horoměřice, Czech Republic
Cena
23 500 Kč
celková cena
Poplatky+ 5.500,- poplatky
ID nabídky50335
AdresaZápadní, Horoměřice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha180 m²
Plocha pozemku350 m²
Zahradaano (350 m²)
Terasaano
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter