Tato nemovitost již byla prodána

Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci

Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci Únětice, okres Praha-západ, prodej RD k rekonstrukci

Nabízíme prodej rodinného domu v okrese Praha-západ, konkrétně obec Únětice. V obci je mateřská školka, prodejna potravin, restaurace, pivovar, ze sportovního vyžití je zde Sokolovna, která disponuje antukovým a beachovým hřištěm (nohejbal, volejbal, fotbal), apod., dobré dopravní spojení na Prahu (kraj Prahy-Liboc 10KM). Dům je určený k rekonstrukci, v případě zájmu je vypracována projektová dokumentace k možnosti přestavby na 3 pokoje, technickou místnost, kuchyň, dvě koupelny, prostornou chodbu a zádveří (celkem 93,2 m2 – projekt je k nahlédnutí v naší RK). U domu je zahrada, slunce je zde celý den. Doporučujeme pro výbornou lokalitu a dobrou cenu.

Kanalizace

kanalizace

Voda

dálkový vodovod
50.150519
14.354090
Únětice, Únětice (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
2 450 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena je uvedena vč.prov. RK)
ID nabídky50328
AdresaÚnětice, Únětice (Okres Praha-západ)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha93,20 m²
Plocha pozemku331 m²
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter