Tato nemovitost není dostupná

Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci

Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci Vráž, okr. Beroun, Prodej rodinného domu 3+1 k rekonstrukci

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v obci Vráž, okr. Beroun, patřící do původní zástavby centra obce. Dům je momentálně dispozičně řešen jako 3+1 ve 2 obytných podlažích. Do jedné úrovně vstupujeme ze strany ulice – zde jsou 3 pokoje s vytápěním lokálními kamny na tuhá paliva. Místnosti v nižším poschodí jsou přístupné ze dvorka – kromě 1 obytné místnosti je zde prádelna s vanou, samostatné WC, chlívky/sklípky a dílna/garáž. Na půdě je možné po rekonstrukci zařídit další místnosti. Veškeré prostory jsou suché, není přítomna žádná vlhkost. Obvodové robustní zdivo kámen/cihla, stropy sádrokarton nebo rákos, místy klenbové. Špaletová okna i střecha v původním stavu. Elektřina v domě, plyn přes ulici (lze připojit), jímka, obecní vodovod. Celkový pozemek je 169 m2, z toho cca 80 m2 zastavěných domem, ostatní dvůr (není zatravněn). Parkování před domem či ve dvoře. Vráž má výbornou občanskou vybavenost – MŠ, ZŠ, pošta, jednota (vše do 300m) a především přímé spojení do Prahy i Berouna (bus, vlak). Dům leží stranou od hlavního dopravního tahu (v klidu a s nostalgickou duší původního centra obce), přesto však v ideální pěší vzdálenosti – zastávka busu 100m.

Občanská vybavenost

bus přímý spoj do Prahy, 100 m
vlak přímý spoj do Prahy, 500 m
školka 300 m
škola 300 m
pošta 300 m
obchodní prostory 300 m

Kanalizace

septik

Vytápění

Lokální tuhá paliva 2 komíny

Voda

dálkový vodovod
49.963421
14.071866
Květnová, Vráž, Czech Republic
Cena
1 460 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena je uvedena vč. provize RK)
ID nabídky50324
AdresaKvětnová, Vráž
Budovasmíšená
Stavpřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha250 m²
Plocha pozemku169 m²
Půdní prostoryano
Garážano (dílna/garáž)
Sklepano
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter