Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m²) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí

Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí Praha, krásný, zařízený byt 3+kk (93m2) k pronájmu, Estonská ulice, na rozhraní Vinohrad a Vršovic, klidné okolí

Krásný, zařízený byt 3+kk k pronájmu na ulici Estonská na Praze 10 – Vršovice. Byt o celkové výměře 93m² se nachází ve druhém patře historické cihlové budovy s výtahem. Dům je po rekonstrukci. Jsou zde dva neprůchozí pokoje. Kuchyňská linka je vybavena lednicí, mrazničkou, elektrickým sporákem, sklokeramickou deskou, myčkou a mikrovlnkou. V koupelně je rohová vana, pračka a sušička, toaleta je zvlášť. Podlahová krytina – parkety a dlažba. V bytě je satelit a O2 Telefonica. K bytu náleží sklep (6m²) a komora (2m²). Parkování je možno na ulici před domem. Kousek od domu najdete park Havlíčkovy sady, Grébovka, v okolí spousta restaurací a obchodů. Nedaleko Vršovický zámeček. Tramvajová zastávka je minutu od domu.

Občanská vybavenost

tramvaj
50.071782
14.453024
Estonská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
16 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 500,-/os. + elektřina a plyn (přepis)
ID nabídky50168
AdresaEstonská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro2. patro
Užitná plocha93 m²
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter