Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m², Nové Město, kousek od metra

Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, kousek od metra

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory k pronájmu 67m², které se nachází v přízemí cihlového domu v ulici Dlážděná, Praha 1, Nové Město. Prostor je vhodný pro obchod, má jednu výlohu a prosklený vchod do ulice Dlážděná a vlastní sociální zařízení. Není určen pro gastronomii, hernu, kasina, apod. Charakter podnikání nesmí být v rozporu s image pronajímatele. Skvělá dopravní a občanská vybavenost. Kousek od metra a tramvají. Jen 2 minuty od nákupního centra Palladium.

50.086967
14.432087
Dlážděná, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
600 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ DPH + 5000 poplatky + elektřina
ID nabídky50156
AdresaDlážděná, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha67,34 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter