Tato nemovitost není dostupná

Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení

Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení Reprezentativní, luxusně zařízený byt na rozhraní P1 a P2 s velkorysým prostorem k bydlení

Stylově zrekonstruovaný byt 3 +1 (možno přestavět zpět na původní 4+1) nabízí velmi velkorysý prostor (působí jako 200 m2 vzhledem k jeho velmi inteligentnímu uspořádání místností), s naprostým soukromím v ložnicích i obývacím pokoji s každou maličkostí na dosah ruky. Disponuje designovou kuchyňskou linkou s high-end spotřebiči je situovaný ve 3. patře velmi půvabného tradičního domu z konce 19.stol (1873) přímo naproti budově Českého rozhlasu, na dohled od sochy sv. Václava. Rekonstrukce domu probíhala v několika fázích od roku 2005 a dále, samotný byt prošel poslední rekonstrukcí roku 2008, při které jeho majitel dbal na každičký detail a byt velmi nadstandardně vybavil (dřevěné parkety, značková sanita, rozvod PC i TV sítě i do koupelen a kuchyně pro zařízení inteligentní domácnosti, všechna okna mají zavedeno 220 V pro el. žaluzie, v kuchyni je zavedený plyn a nezávislé el. okruhy, příprava na krb na plyn i dřevo, ložnice a obývací pokoj mají rozvod 5.1 audio kabeláže, zabudované šatní skříně v ložnici, podlahové topení v koupelně a další). Byt se skládá z předsíně, dvou prostorných ložnic s vlastními koupelnami a poskytujícím vzájemně naprosté soukromí, prostorného obývacího pokoje a samostatnou kuchyní, vše oddělitelné i vzájemně propojené. Byt má dále balkon, denní světlo v koupelně. V budově již našlo domov několik vrcholových manažerů předních nadnárodních společností. Z důvodu relokace je majitel připraven jednat o ceně při rychlém jednání.

Občanská vybavenost

metro Muzeum, namesti Miru

Voda

místní zdroj vlastní plyn. kotel
50.077237
14.440735
Vinohradská, Praha 2, Czech Republic
Cena Info v RK
Poplatkycena včetně provize rk a právních služeb
ID nabídky50146
AdresaVinohradská, Praha 2
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater5
Užitná plocha128 m²
Balkónano (1 m²)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter