Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m².

Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2. Praha, pěkné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Bohnická, Bohnice, 320m2.

Nabízíme k pronájmu pěkné kancelářské prostory – 3× velká místnost, 4× kancelář. V koupelně je sprchový kout a WC. Topení plynové etážové. Zavedena telefonní linka. K dispozici sklad. Objekt je částečně podsklepen. Klidná lokalita se spoustou zeleně a veškerou občanskou vybaveností. Spojení do centra metrem nebo autobusem cca 20 min.

Občanská vybavenost

bus

Vytápění

Lokální plynové

Voda

místní zdroj
50.133439
14.415666
Bohnická, Praha 8 - Bohnice, Czech Republic
Cena
99 Kč
za m²
Poplatkyenergie na nájemníka
ID nabídky50116
AdresaBohnická, Praha 8 - Bohnice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha320 m²
Půdní prostoryne
Balkónne
Garážne
Sklepano
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter