Tato nemovitost není dostupná

Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy

Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy Obrovské prostory vhodné pro výrobu, vlastní sociální zařízení a šatny, veliká variabilita, Klatovy

Pronajmeme celé 3. patro výrobní budovy – 1.500 m2 s vlastním nákladním výtahem. Prostory jsou tvořeny hlavním prostorem, který se ideálně hodí pro výrobu nebo skladování. Na strategických místech jsou umístěny prosklené kanceláře, z kterých je ideální výhled do prostoru. Součástí je sociální zařízení, sprchy, šatny a další menší místnosti vhodné jako dílčí sklady. Rozlehlé místnosti je možné jednoduše předělit sádrokartonovými příčkami. Topení ja zajištěno plynovým fukarem. Vlastní elektrorozvodna 220/380 V. Možnost pronajmutí dalších prostor v objektu. Areál se nachází na velmi frekventovaném místě přímo v průmyslové zóně, 5 minut chůze od autobusového/vla­kového nádraží.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ostatní ROBUR

Voda

dálkový vodovod
49.395135
13.293703
Klatovy, Klatovy (Okres Klatovy), Czech Republic
Cena
52 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky50095
AdresaKlatovy, Klatovy (Okres Klatovy)
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patro2. patro
Užitná plocha1 500 m²
Půdní prostoryne
Balkónne
Garážne
Sklepne
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter