Tato nemovitost není dostupná

Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m²

Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2 Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí vily k pronájmu, Praha Bubeneč, ulice V tišině, 200 m2

Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory v přízemí krásne vily v ulici V tišině, Praha 6, Bubeneč. Rozloha je 200m². Jedná se o 3 samostatné kanceláře a velkou halu. Prostory mají celkem 3 vchody. Najdeme zde sprchu. Sociální zařízení a kuchyňka je po rekonstrukci, K dispozici místost, která je využitelná jako sklad. Zimní zahrada, terasa. Kanceláře jsou částečně zařízeny stylovým nábytkem. Možno dozařídit na přání klienta. Parkování v objektu. Reprezentativní lokalita.

Občanská vybavenost

metro

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
50.101199
14.412431
V tišině, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
ID nabídky50082
AdresaV tišině, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha200 m²
Půdní prostoryne
Balkónano
Garážne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter