Tato nemovitost není dostupná

Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním!

Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním! Velký byt 4+1 na Malé Straně s krbem a parkováním!

Luxusní byt ve velmi prestižní lokalitě na Malé Straně!! Byt je zařízený, může byt i nezařízený, záleží na vašich představách. Kuchyně je plně vybavená spotřebiči (myčka, mikrovlná trouba, sporák, lednice s mrazničkou). Dispozičně má byt 2 samostatné ložnice, velký obývák s jídelnou (47m²), kde je nádherný výhled na hrad, krb. V okolí spousta malebných restaurací a krásných historických budov, Karlův most, Kampa a samozřejmě Hrad.

50.088887
14.406984
Letenská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
60 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky4953
AdresaLetenská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro4. patro
Užitná plocha120 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter